Pazartesi , Ağustos 19 2019
Home / güzellik / Acnelyse krem ne işe yarar? Acnelyse krem nasıl kullanılır?

Acnelyse krem ne işe yarar? Acnelyse krem nasıl kullanılır?

Acnelyse krem ne işe yarar? Acnelyse krem nasıl kullanılır?

Sivilceleriyle başı dertte olanlara müjde! Son yılların en çok satan ve kullananlar tarafından memnun kalan Acnelyse sivilce kremini mercek altına aldık. Sadece eczanelerde satılan ve uzmanların sivilcelerle savaşanlara önerdiği Acnelyse krem nasıl kullanılır? Acnelyse krem fiyatı nedir? Acnelyse kremin yan etkileri var mıdır? Acnelyse krem kimler kullanmalıdır? merak ediyorsanız mutlaka yazımıza göz atmalısınız.

Acnelyse Sivilce Kremi; cilt hücrelerinizi besleyerek yenilemeye yardımda bulunan A vitaminin cildinize sürebileceğiniz şeklidir. 20 gr tüplerde satılan bu krem, çok etkili bir sivilce ve deri sorunlarını yok ediyor. Kullanıldığı bölgede derinin üst tabakasını ve alt tabakasını uyararak yenileyen Acnelyse Sivilce Kremi, Sedef hastalığı ve balık pulu tedavisinde aynı zamanda deri tabakasında kalınlaşması gibi sorunların da kurtarıcısıdır. İçerisinde bulunan Tretinoin sayesinde aşırı keratin oluşumunu önler ve böylelikle derinin kendi kendini onarma mekanizmasını uyarıya geçirir. Cildinizin altında yerleşim kuran yağ ve kir katmanının birleşiminden dolayı ortaya çıkan siyah noktaları e içi iltihap dolu kabarcıklarla birlikte meydana gelen sivilcelerin tedavi edilmesinde en güçlü ürünler arasındadır.

Acnelyse Krem

Acnelyse kremi mutlaka uzman doktorların reçete etmesi ile kullanmaya başlamalısınız. Tedaviye başlandığı andan itibaren, deride yer alan epidermis tabakasında yer alan hücreleri yeniler ve siyah noktaların oluşumunu engeller, iltihaplı sivilceleri kurutur. İlk uygulama sırasında cildinize geçici bir sıcaklık ve batma hissi verebilir. Cildiniz uygulamaya tepki gösterdiği durumlarda tedaviye ara vermelisiniz.Tedaviye başlanılan ilk hafta içerisinde iltihaplı sivilcelerinizde artış olması olağan bir durumdur.

Çok etkili bir krem olması ve genelde doktorların sivilce tedavisi için sıklıkla yazdığı kremlerin başında gelen acnelyse sivilce krem faydaları, kullananlar tarafından sıklıkla dile getirilmiştir. İlk uygulandığında deride kızarma ve soyulma olduğunu söylense de aslında bu durum kremin etkisini gösterdiğine bir işarettir. Acnelyse kremin diğer faydaları şu şekildedir;

Cilt ölü tabakayı yeniler.

Bakterilerin oluşmasını durdur.

Deri üzerinde bulunan hastalıklı tabakayı yok eder.

Ciltte bulunan sivilce ve sivilce izlerini kısa sürede yok eder.

İltihaplı ve büyük sivilceleri kurutur.

Cilde canlılık ve parlaklık verir.

ACNELYSE KREM FİYATI NEDİR?

ACNELYSE KREM NASIL KULLANILIR?

Kremin sürüleceği bölge temizlenir.

Temizlenen bölgeye nohut büyüklüğünde acnelyse krem sürülür.

Sürülen krem baskı yapmadan yedirilir.

Bu kremi mümkün oldukça akşamları yatmadan önce uygulamak daha sağlıklı olacaktır.

Acnelyse kremi sürdükten sonra asla güneş yada benzer ışıklar altında durmayın.

KAÇ HAFTA KULLANILIR?

Acnelyse sivilce kremi kullanım süresi genelde 6 haftadır ama bu süre doktorunuzun tavsiyesi ile değişebilir. Krem kullanılmaya başlandığında 2 ile 3 hafta arasında etkisini göstermektedir. Etkisini görmeye başladığınızda asla tedaviyi yarıda kesmemeli 6 hafta düzenli şekilde kullanmalısınız. Acnelyse krem kullananlar genelde iyileşme sürecinde girdiklerini düşünüp tedaviyi yarıda kesmekte, bunun sonucunda ise sorun tekrar ortaya çıkmaktadır.

Acnelyse Krem Ne İşe Yarar?

ACNELYSE KREM YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Acnelya kremin yan etkiler görüldüğünde krem kullanımı mutlaka bırakılmalı ve doktorunuza danışmalısınız. Acnelyse kremin bilinen yan etkiler ise;

Seyrek yada şiddetli karın ağrısı,

Nefes almada güçlük,

Kurdeşen,

Yüzde yada vücudun herhangi bir yerinde şişlik,

– Dilde yada boğaz bölgesinde şişlik,

Işığı karşı hassasiyet,

Sürülen bölgede kuruluk ve deride renk değişikliği,

Krem sürüldüğü bölgede kaşınma, yanma, batma hissi sıklıkla görülmektedir.

ACNELYSE KREM FİYATI NEDİR?

Etkili bir sivilce kremi olan acnelyse krem fiyatı eczanelerde 49.25 TL olarak satılmaktadır. Acnelyse fiyatı reçete ile satıldığından değişiklik göstermez.

Bir önceki yazımız olan Sarımsağın saça faydaları nelerdir? Sarımsak saç çıkarır mı? başlıklı makalemizde bakım, güzellik ve saç hakkında bilgiler verilmektedir.

About Adminn

Check Also

Yüzde oluşan delik ve çukurlar nasıl geçer? Yüzde delik neden olur?

Sivilceli ciltlerin sık karşılaştığı problemlerden biri olan cilt delikleri zaman zaman can sıkıcı bir hal alabilir. Sizde cildinizde oluşan delikleri ve çukurları gidermek için farklı yöntemleri deneyebilirsiniz. Peki yüzde oluşan sivilce ve çukurlar nasıl giderilir? Hangi yöntemler cilt çukurlarını giderir? Haberimizin detaylarında sorularının yanıtını öğrenebilirsiniz. Yüzdeki delik ve çukurlar, tıpta gözenek olarak adlandırılıyor. Portakal kabuğu görünümünde [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir