Pazartesi , Haziran 17 2019
Breaking News
Home / güzellik / Manyetik kirpik nedir? Manyetik kirpik nasıl takılır?

Manyetik kirpik nedir? Manyetik kirpik nasıl takılır?

Manyetik kirpik nedir? Manyetik kirpik nasıl takılır?

Seyrek ve kısa kirpikleri olanlar genelikle takma kirpik kullanmak için merak ederler. Ancak takma kirpikler köklere zarar verdiği için daha fazla dökülmesine sebebiyet verebilir. Takma kirpiklerin takılması zor olduğundan dolayı kozmetik dünyasında manyetikli kirpikler çıktı. Bu kirpikler hem takılışı kolay hem de kendi kirpiklerinize zarar vermeden uzun görünmesini sağlıyor. Peki manyetik kirpik nedir? Manyetik kirpik nasıl takılır? Yanıtı haberimizde…

Manyetik kirpik, görünümü normal takma olanlardan farklı olmayarak, mıknatıslı olanlara verilen isimdir. Son zamanlarda çok fazla merak edilen ve aranan ürünler arasında yer alan manyetik kirpikler, seyrek ve dökülen kirpik yapısına sahip olmak aynı zamanda da kirpikleri olduğundan daha fazla gür göstermek için kullanılan bir kozmetik üründür. Tüm kadınların dikkatini çeken manyetik veya mıknatıslı kirpikler, göze iki ayrı kirpik ile alt ve üstten tutturulup takılan bir kirpik çeşididir. Siz de mıknatıslı yani manyetik kirpikleri merak ediyorsanız detaylara göz atabilirsiniz.

manyetik kirpik nasıl takılır

Seyrek, kısa veya görünmeyen kirpiklerden şikayetçi olanların mutlaka kullanması gereken manyetik kirpikler, birçok markanın en çok satılan ürünleri arasında yer alıyor. Doğal görünümü sayesinde kendine hayran bırakan ve kullanımı çok kolay olan manyetik kirpikleri taktığınızda maskara veya başka bir ürün kullanmanıza gerek kalmayacak. Çok uygun fiyatlara özellikle internette birbirinden farklı modelleri bulabileceğiniz manyetik kirpiğin diğer takma kirpiklerden farkı içerisinde yer alan manyetik alanlarla kirpiklere takılıyor olmasıyla kolayca takılıyor. Kullanımı oldukça kolay olan mıknatıslı kirpik, bir çok kişi tarafından merak ediliyor ancak kullananların çoğu memnun kalmadıklarını, kullanımının takma kirpikten daha zor olduğunu belirtiyorlar.

PEKİ MANYETİK KİRPİK NASIL KULLANILIR?

Mıknatıslı takma kirpik parlak ve gösterişli bir kutu içerisinde satılıyor.  Kutunun içerisinde mıknatıslı kirpikten 4 adet bulunuyor. İlk olarak 1. Parçayı alt kirpiğe uyguluyoruz. Daha sonra diğer kirpiği kirpinin üst tarafına uygulayarak altta kalan kirpikle birleşmesini sağlayın. Birbirine denk getirmesi zor olduğundan takarken oldukça dikkat edilmesi gerekiyor.

mıknatıslı kirpik nasıl takılır

Kimi bloggerlar tarafından beğenilen mıknatıslı takma  kirpik takarken herhangi bir yapıştırıcı kullanılmadığı içinde gözler kapalı olduğunda dahi kalın bir yapıştırıcı izi bulunmadığı için oldukça doğal durduğu söyleniyor. Ancak kullanan diğer makyaj bloggerları da tam tersi açıklamalarda bulunarak kirpikleri döktüğüne ve göz kapağına zarar verdiğini söyleyenler de var.

Bir önceki yazımız olan Baharda cilt bakımı nasıl yapılır? başlıklı makalemizde cilt bakımı, cilt bakımı ankara ve cilt bakımı ankara eryaman hakkında bilgiler verilmektedir.

pinit fg en rect red 28 - Manyetik kirpik nedir? Manyetik kirpik nasıl takılır?

About Adminn

Check Also

madecassol krem ne ise yarar madecassol krem nasil kullanilir 1556273525 914 2 310x165 - Madecassol krem ne işe yarar? Madecassol krem nasıl kullanılır?

Madecassol krem ne işe yarar? Madecassol krem nasıl kullanılır?

Madecassol krem, yalnızca eczanelerde satılan ve son günlerde adını sıkça duyduğumuz kremler arasındadır. Herkesin merak ettiği Madecassol krem hakkında bilinmeyenleri sizlerle paylaşıyoruz. Madecassol krem ne için kullanılır? Madecassol krem fiyatı nedir? Madecassol krem gerçekten iyi mi? Madecassol cilde faydaları nelerdir? öğrenmek için mutlaka yazımıza göz atmalısınız. Madecassol, içeriğinde bulunan Centella asiatica bitkisinin ham maddesinden yapılan [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir